ul. Jaskółcza 39 85-308 Bydgoszcz

52 373 43 33 matkakosciola@op.pl

KOLĘDA 2024 AD

KOLĘDA 2024 AD

Wizytę duszpasterską tzw. kolędę w domach naszych Parafian – którą rozpoczniemy po Świętach Bożego Narodzenia. Kapłan przyjdzie do naszych domów, a przede wszystkim do rodzin z Bożym błogosławieństwem. Dobrze się przygotujmy do tej wizyty, aby przeżyć ją jak najowocniej. Stół niech będzie nakryty białym obrusem, krzyż, Pismo św.,  świece, woda święcona..
Uczyńmy wszystko, aby atmosfera była podniosła i każdy został ubogacony.
Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie o g. 15:30
W czasie kolędy Msza święta od poniedziałku do piątku  o godz. 8:00, a w sobotę o godz.8:00 i 17:00.
Biuro parafialne w czasie Kolędy czynne bezpośrednio po Mszy o godz. 8:00.

Nawiedzimy naszych parafian mieszkających na ulicy:

 1. Biedaszkowo
 2. Brandta Józefa
 3. Gersona Wojciech
 4. Gnieźnieńska
 5. Górzyskowo
 6. Grobla
 7. Ikara
 8. Inowrocławska
 9. Kossaka Juliusz
 10. Skorupki Ignacego
 11. Orłowskiego
 12. Piękna
 13. Żwirki i Wigury

Pójdziemy z domu do domu lecz na zaproszenie. Na stoliku za ławkami są wyłożone zaproszenia. Przedstawiciel rodziny, który chce zaprosić kapłana z wizytą duszpasterską powinien wziąć zaproszenie, wypełnić i do 24 grudnia 2023 r. złożyć na tacę podczas Mszy św. lub w biurze parafialnym po każdej Mszy św.

Szczegółowy plan – tygodniowy –  zostanie podany w Święta Bożego Narodzenia na podstawie złożonych zaproszeń.

Przepraszamy za pewne utrudnienie i bardzo dziękujemy za zrozumienie takiej formy duszpasterstwa.

Wasi Duszpasterze