ul. Jaskółcza 39 85-308 Bydgoszcz

52 373 43 33 matkakosciola@op.pl

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 3 X 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

3 X 2021 r.

 1. W październiku trwamy na modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci i młodzieży w poniedziałek, czwartek i piątek o g.16:30, natomiast dla wszystkich parafian codziennie
  o g.17:30, a w sobotę i niedzielę o 16:30. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach.
 2. W czwartek 7 X 2021 r. obchodzimy wspomnienie NMP Różańcowej.
 3. W przyszłą niedzielę 10.X.2021 r. przeżywać będziemy Dzień Papieski pod hasłem Nie lękajcie się, (otwórzcie, otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi”,) który na trwałe wpisał się w kalendarz nie tylko Kościoła w Polsce, ale i w kalendarz ważnych rocznic i obchodów w naszej Ojczyźnie. Tego dnia swoimi ofiarami wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która została powołana przez Episkopat Polski dla upamiętnienia pontyfikatu Św. Jana Pawła II. Głównym celem Fundacji jest promowanie nauczania papieskiego i wspieranie określonych przedsięwzięć społecznych, głównie w dziedzinie edukacji i kultury; między innymi fundowane są stypendia dla uzdolnionej młodzieży, a pochodzącej z ubogich rodzin.
 4. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane podczas Mszy św. przeznaczone zostaną na cele inwestycyjne w naszej parafii. .
 5. Można zamawiać intencje Mszalne na obecny i przyszły rok.
 6. W sobotę 9 X.2021 r. spotkanie  uczniów
  – klasy VIII SP o godz. 10:00 w Kościele.,
  – klasy I szkoła ponadpodstawowa o godz. 9:00 w Kościele.
 7. Prosimy, aby nadal stosować się do przepisów sanitarnych i w kościele zasłaniać usta i nos lub utrzymywać dystans od innych osób.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej szczególnie Przewodnika Katolickiego…
 9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.