Duszpasterze Parafii

Ksiądz Proboszcz

Ks. mgr-lic. Piotr Raszka, ust. 25.06.2005r.
wicedziekan Kanonik Kapituły Katedralnej Bydgoskiej
ul. Jaskółcza 39, 85-308 Bydgoszcz
tel: (52) 373 43 33
ur.: 08.10.1961r.
święcenia kapłańskie: 07.06.1986

Ksiądz Wikariusz

Ks. mgr-lic. teologii Michał Borowski, ust. 25.06.2015r.

ul. Jaskółcza 39, 85-308 Bydgoszcz
tel: (52) 373 43 33 (wew. 23)
ur.: 26.07.1987r.
święcenia kapłańskie: 26.05.2012r

W Duszpasterstwie Współpracują:

Ks. dr hab. Mirosław Gogolik,
Dyrektor Wydziału Katechizacji i Szkół Katolickich
ul. Grodzka 18-22, 85-109 Bydgoszcz
e-mail: mirgo@amu.edu.pl
święcenia kapłańskie: 30.05.1998 r.

Ks. Alfred Lugiert,
Kanonik Honorowy Kapituły przy Bazylice Kolegiackiej
pw. św. Apostołow Piotra i Pawła w Kruszwicy

ur.: 1942 r.
święcenia kapłańskie: 24.05.1967 r.