Menu Zamknij

Misje przed nawiedzeniem ikony Matki Bożej Jasnogórskiej 20 marca – 28 marca 2018 r.

Misje przed nawiedzeniem ikony
Matki Bożej Jasnogórskiej
20 marca – 28 marca 2018 r.

 

 

Środa 20 marca 2019

Słowo dnia: Łk 1, 39-56

Temat: Maryja – Matka cierpliwie słuchająca

8:00 Msza Święta z nauką

9:15 Rekolekcje SP 12 (klasa 1-3)

10:30 Rekolekcje SP 12 (klasa 4-6)

11:45 Rekolekcje SP 12 (klasy7-1gim)

16:00 Nabożeństwo/adoracja

17:00 Msza Święta z nauką

18:00 Nauka stanowa – kobiety

20:00 Modlitwa

21:00 Apel

 

Czwartek 21 marca 2019

Słowo dnia: Łk 8, 19-21

Temat: Maryja – Matka Powołania

8:00 Msza Święta z nauką

9:15 Rekolekcje SP 12 (klasa 4-6)

10:30 Rekolekcje SP 12 (klasy7-1gim)

11:45 Rekolekcje SP 12 (klasa 1-3)

16:00 Nabożeństwo/adoracja

17:00 Msza Święta z nauką

18:00 Nauka stanowa – mężczyźni

20:00 Modlitwa

21:00 Apel

 

Piątek 22 marca 2019

Słowo dnia: J 19, 25-27

Temat:  Maryja – Matka Bolesna

8:00 Msza Święta z nauką

9:15 Rekolekcje SP 12 (klasy7-3gim)

10:30 Rekolekcje SP 12 (klasa 1-3)

11:45 Rekolekcje SP 12 (klasa 4-6)

15:00 Nabożeństwo pokutne i spowiedź

16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci

17:00 Msza Święta z nauką

18:00 Droga Krzyżowa (ulicami Szwederowa)

21:00 Apel

 

Sobota 23 marca 2019

Słowo dnia: Łk 1, 26-38

Temat: Maryja – Matka Pięknej Miłości

7:30 Godzinki

8:00 Msza Święta z nauką

9:00 Nauka dla dzieci

10:30 Nauka dla młodzieży

12:00 Msza dla chorych z nauką

16:00 Nabożeństwo różańcowe

17:00 Msza Święta z nauką

18:00 Nauka stanowa

20:30 Modlitwa

21:00 Apel

 

Niedziela 24 marca 2019

Słowo dnia: Mt 1, 18-23

Temat: Maryja – Matka Słowa

7:00 Godzinki

7:30 Msza Święta z nauką

9:00 Msza Święta z nauką

10:30 Msza Święta z nauką dla dzieci

12:00 Msza Święta z nauką

14:00 Msza Święta z nauką

16:00 Gorzkie Żale

17:00 Msza Święta z nauką

20:30 Modlitwa

21:00 Apel

 

Poniedziałek 25 marca 2019

Słowo dnia: J 2, 1-11

Temat: Maryja – Królowa Polski

8:00 Msza Święta z nauką – odnowienie przyrzeczeń małżeńskich – Święto Rodziny

9:15 Rekolekcje SP 61  (klasa 1-3)

10:30 Rekolekcje SP 61 (klasa 4-6)

11:45 Rekolekcje SP 61 (klasy7-3gim)

Dzieci przychodzą z rodzicami na godzinę 16:30 na różaniec i na Mszę Świętą z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich o godzinie 17:00

16:30 Różaniec w intencji misji i owoców Nawiedzenia

17:00 Msza Święta z nauką – odnowienie przyrzeczeń małżeńskich – Święto Rodziny

21:00 Apel

 

Wtorek 26 marca 2019

Słowo dnia: Łk 8, 19-21

Temat: Maryja – Niewiastą Eucharystii

8:00 Msza Święta z nauką

9:15 Rekolekcje SP 61 (klasa 4-6)

10:00 Odwiedziny chorych w domu

10:30 Rekolekcje SP 61 (klasy7-1gim)

11:45 Rekolekcje SP 61  (klasa 1-3)

Dzieci przychodzą z rodzicami na godzinę 16:30 na różaniec i na Mszę Świętą na zakończenie misji o godzinie 17:00

16:30 Różaniec w intencji misji i owoców Nawiedzenia

17:00 Msza Święta na zakończenie misji i modlitwy przy krzyżu misyjnym z błogosławieństwem i odpustem zupełnym oraz Apelem Jasnogórskim

 

Środa 27 marca 2019 – dzień przybycia Obrazu MB Jasnogórskiej

Słowo dnia: Łk 1, 26-38

Temat: Maryja – Matka Kościoła

8:00 Msza Święta z nauką

9:15 Rekolekcje SP 61 (klasy7-1gim)

10:30 Rekolekcje SP 61 (klasa 1-3)

11:45 Rekolekcje SP 61 (klasa 4-6)

15:00 Koronka i adoracja

17:00 Nabożeństwo oczekiwania

18:00 Msza Święta powitania

20:00 Czuwanie modlitewne połączone z modlitwą różańcową

21:00 Apel Jasnogórski

21:30 Czuwanie modlitewne

23:00 Nabożeństwo w intencji za powołanych i o nowe i gorliwe powołania

24:00 Pasterka Maryjna w intencji o nowe i gorliwe powołania kapłańskie i zakonne

Czwartek 28 marca 2019 – dziękczynienie za obecność MB Jasnogórskiej

 

01:30 – 8:00 Czuwanie modlitewne przy obrazie MB Jasnogórskiej:

 

01:30 – 02:30 Grupa Ewangelizacyjna „Duch Pański”

02:30 – 03:30 Mieszkańcy ulic: Gołębia, Jaskółcza, Krucza, Potockiego, Żwirki i Wigury

03:30 – 04:30 Mieszkańcy ulic: Strzelecka, Kcyńska, Łabiszyńska, Gnieźnieńska

04:30 – 05:30 Mieszkańcy ulic: Kossaka, Gersona, Grobla, Brandta, Ks. I. Skorupki, Inowrocławska

05:30 – 6:30 Mieszkańcy ulic: Fałata, Ks. J. Konopczyńskiego, Pawia, Piękna

06:30 – 7:30 Mieszkańcy ulic: Szubińska, Ikara, Orłowskiego, Biedaszkowo, Górzyskowo

07:30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu MB

08:00 Msza Święta

10:00 Msza Święta dla chorych

12:00 Anioł Pański i modlitwa różańcowa

15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

16:00 Msza Święta dziękczynna za nawiedzenie parafii.