Menu Zamknij

XII NIEDZIELA ZWYKŁA 25 VI 2017 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

25 VI 2017 r.

 

 

 

  1. Kończy się czerwiec-miesiąc naszej szczególnej modlitwy do NSPJ. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych odprawianych w dni powszednie od poniedziałku do piątku po Mszy św. o g 17:00 wynagradzamy Bożemu sercu grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze, dziękujemy za Boże Miłosierdzie i prosimy o wytchnienie oraz pociechę w codziennych troskach.
  2. We wtorek 27 VI 2017 r. czcimy MBNP. Zwracamy się do Niej jako Matki Chrystusa i naszej Pośredniczki łask. Niech Maryja-Matka Nieustającej Pomocy-uczy nas tej samej pięknej postawy -pomagania innym. Odpust w parafii MBNP przy ul. Ugory w Bydgoszczy o godz. 19:00.
  3. W czwartek 29 VI 2017 r. przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Czcimy ich razem, ponieważ są dwoma wielkimi filarami, na których wsparty jest kościół. Przez ich wstawiennictwo będziemy prosić o potrzebne łaski dla Papieża Franciszka– Piotra naszych czasów. Msze Św. w Uroczystość Św. Piotra i Pawła o godz. 8:00, 10:00, 17:00.
  4. W Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Krakowie na Mszy św. o godz. 11:00 br. Jakub Białek OH – Zakon Szpitalny Świętego Jana Bożego złoży śluby wieczyste. Br. Jakuba OH i całą rodzinę polecamy naszym modlitwom.
  5. W tym tygodniu przypada I Sobota Miesiąca: I Sobota poświęcona jest Niepokalanemu Sercu NMP – o godz. 7:45 śpiewamy godzinki do MB, – o godz. 8:00 Msza św., a po Mszy św. spotkanie z Matkami i Ojcami Różańcowymi.
  6. Ks. Neoprezbiter Paweł Rybka został skierowany do pracy duszpasterskiej w Parafii p.w. Wniebowzięcia NMP w Więcborku.
  7. Można zamawiać intencje Mszalne na przyszły rok.
  8. W okresie wakacyjnym od niedzieli 25 VI 2017 r. do niedzieli 27 VIII 2017 r. nie będzie  w niedziele Mszy św. o godz. 14:00, a także nie będzie czynne biuro parafialne w sobotę.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: szczególnie Przewodnika Katolickiego…