Menu Zamknij

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 26 III 2017 r.

  1. Od dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które głosić będzie Ks. dr hab. Mirosław Gogolik Dyrektor Prymasowskiego Instytutu Kultury Chrześcijańskiej i Wydziału Katechizacji i Szkół Katolickich w Bydgoszczy.  Zaproszenie do udziału w rekolekcjach kieruje Chrystus do każdego z nas upominając: ”Cóż pomoże człowiekowi choćby cały świat zyskał, a na duszy swojej szkodę poniósł”. Weźmy w nich udział i uczyńmy wszystko, aby skorzystali z nich wszyscy nasi najbliżsi. Niech to będzie dla nas czas wewnętrznej odnowy i umocnienia wiary. O modlitewne wsparcie proszę chorych i cierpiących.
    Program rekolekcji:..
  2. Rekolekcje dla uczniów Zespołu Szkół nr 14 przy ul. Kcyńskiej od 27.III – 29.III 2017 r. Program rekolekcji został podany uczniom i jest wywieszony w gablocie.
  3. Nowenna do MBNP w środę o g.16:30, a Koronka do Miłosierdzia Bożego w czwartek o g.17:00.
  4. Droga Krzyżowa w piątek o godz.16:30 dla dzieci a po Mszy Świętej o godz. 8:00 i 17:00 dla wszystkich parafian i wiernych.
  5. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz.17:30. Wszystkich zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach wielkopostnych.
  6. Droga Krzyżowa ulicami Górzyskowa i Szwederowa odbędzie się w piątek 31 III 2017 r. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 17:00 w naszej Parafii, a zakończymy w Parafii p. w. MBNP przy ul. Ugory. Przejdziemy ul. Jaskółczą, Gnieźnieńską, Gołębią, Piękną, Orlą i Ugory. Zachęcamy do licznego udziału w tym nabożeństwie.
  7. Karteczki do spowiedzi świętej można odbierać w biurze parafialnym po Mszy Świętej.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej szczególnie Przewodnika Katolickiego…